Ogłoszenia duszpasterskie 6. - 13.08.2023

ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

1. Dziś o godz. 16.30 – nieszpory i Msza św. o 17.00 - w kaplicy Opatrzności Bożej. Msze św. w kaplicy Opatrzności Bożej sprawowane będą do niedzieli – 17 września. Dzisiaj też gościmy pielgrzymów podążających na Jasną Górę.

2. Liturgiczne obchody tygodnia

- we wtorek – wspomnienie Św. Dominika, prezbitera

- w środę – święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy

- w czwartek – święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

- w piątek – wspomnienie Św. Klary, dziewicy

3. W czwartek - od godz.16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlimy się w intencji Kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

4. W piątek na wałach jasnogórskich będzie sprawowana Eucharystia na zakończenie diecezjalnej pielgrzymki pieszej.

5. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., zaś w czwartek od godziny 16.00 – w czasie adoracji Najświętszego sakramentu.

6. W przyszłą niedzielę o 16.15 – Nabożeństwo Fatimskie w kaplicy Opatrzności Bożej.

7. BÓG ZAPŁAĆ – za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. Nr Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 / BANK SPÓLDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH /

8. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy rodziny z dzielnicy Holica ul. Dolna 5, 7, 16, 13, 22