Ogłoszenia duszpasterskie 4.-11.10.2020

Ogłoszenia duszpasterskie


XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Jako latorośle zasadzone w Winnicy Pańskiej, gromadzimy się w 27 niedzielę zwykłą wokół Chrystusowego ołtarza, aby uwielbiać Boga Ojca za dar wybrania i prosić zarazem o łaskę potrzebną do naszego duchowego wzrostu. Jesteśmy powołani do potęgowania swojej wiary, aby wydawać owoce na miarę Bożych oczekiwań.

1. Dziś o godz.16.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św. o 17.00 w Opatrzności Bożej.

  • Liturgiczne obchody tygodnia :

  • w poniedziałek - wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

  • w środę - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej,

2. We wtorek po Mszach św. nabożeństwo do Św. Michała Archanioła.

3. W środę, 7 października dzieci kl. III - przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają poświęcone różańce - w Rudniku w czasie Mszy św. o godz. 16.00 , zaś w kościele parafialnym o godz. 17.00

4. W czwartek - od godz. 16.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlimy się w intencji Kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

5. W piątek - Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży - w Rudniku o 16.00, a w kościele parafialnym o 17.00. Dzieci i młodzież zapraszamy na nabożeństwo różańcowe i Mszę św. szkolną.

6. W przyszłą niedzielę, 11 października będziemy obchodzić XX Dzień Papieski. Tego dnia przy kościołach zbierane będą / do puszek / ofiary na Fundusz Stypendialny.

7. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. , zaś w czwartek - od godz. 16.00 - w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

8. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30. Różaniec w Rudniku - w środę i w piątek po Mszy św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

9. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby Parafii.

10. Bóg zapłać za przygotowanie naszych Świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania prosimy Rodziny z dzielnicy: Łubowiec

ul Długa 40, 44, 48, 50, 52;