Ogłoszenia duszpasterskie 25.02 - 3.03.2024

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś O godz. 16.15 – Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym. Msza św. wieczorna o 17.00

2. W poniedziałek – o godz. 17.00 – Msza św. za + Renatę Błahut – od Anny i Mieczysława Morawiec / odprawia Ks. Grzegorz poza Parafią /.

3. W czwartek – od godz. 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – GODZINA ŚWIĘTA Modlimy się w intencji Kapłanów oraz prosimy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

4. W tym tygodniu przypada I piątek oraz I sobota miesiąca. - I Piątek – czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Zapraszamy wiernych do udziału w tradycyjnych nabożeństwach Drogi Krzyżowej. *Droga Krzyżowa – w Rudniku o 15.30, zaś w kościele parafialnym o 16.15. Po Drodze Krzyżowej - Msza św. szkolna. Dzieci, młodzież oraz dorosłych zapraszamy na Drogę Krzyżową i Mszę św. Przypominamy, że wierny, który pobożnie odprawia Drogę Krzyżową może zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu. Po Mszy św. spotkanie oazy młodzieżowej w salce.

5. - I Sobota – oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. O godz. 7.30 – Różaniec, a po nim Msza św. wynagradzająca zniewagi Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 10.00 zbiórka ministrantów i lektorów w salce katechetycznej.

6. *Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym – w niedzielę o godz. 16.15.

7. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św., w czwartek od godziny 16.00 – oraz w I piątek i I sobotę – godzinę przed Mszą św.

8. W zakrystii można składać wypominki za dusze Zmarłych. W czasie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalów będziemy się modlić za dusze zalecane.

Również w zakrystii można składać ofiarę na kwiaty i wystrój Bożego Grobu.

9. BÓG ZAPŁAĆ – za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. Nr Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 / BANK SPÓLDZIELCZY CIESZYN - ODDZIAŁ HAŻLACH /

10. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu w piątek do sprzątania prosimy rodziny z Lewej Str. Piotrówki ul. Ks. Olszaka 20, 18, 14, 24 ul. Sosnowa 3, 4, 6