Ogłoszenia duszpasterskie 24.-31.01.2021

III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś na godz.16.30 zapraszamy na „Różaniec do granic nieba”. Msza św. wieczorna o 17.00

2. Liturgiczne obchody tygodnia :

- w poniedziałek - Święto nawrócenia Św. Pawła, apostoła

- we wtorek - wspomnienie Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa Jest to również Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce.

- w czwartek - wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

3. W czwartek - od godz.16.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której polecamy Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi sprawę powołań do służby Bożej w Kościele.

4. W piątek - Msza św. szkolna - w Rudniku o 16.00, a w kościele parafialnym o 17.00.

5. Przypominamy, że codziennie o godz. 16.30 odmawiamy „Różaniec do granic nieba”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., zaś w czwartek od godz. 16.00 - w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

7. Serdeczne "Bóg zapłać’’ - za wszystkie ofiary złożone na rzecz naszej parafii zarówno na tacę, jak i drogą elektroniczną na nasze konto.

8. Bóg zapłać - za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W najbliższy piątek do sprzątania prosimy rodziny z Prawej strony Piotrówki:

ul. Wierzbowa - 16, 43 ul. Olszowa - 9, 11, 14