Ogłoszenia duszpasterskie 22. - 29.04.2018

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

W IV niedzielę wielkanocną Jezus jako Dobry Pasterz zaprasza nas do wspólnego spotkania eucharystycznego. Pragnie, byśmy jeszcze mocniej uświadomili sobie przynależność do Jego owczarni. W trosce o całe stado, czuwa nad nami, szuka kiedy zbłądzimy, przebacza niewierności, leczy słabości i karmi głodnych. Dziękujemy Bogu za dar każdego pasterskiego powołania.

1. Dziś o godz. 16.30 - nieszpory niedzielne i Msza św. wieczorna o godz. 17.00

O godz. 19.00 zapraszamy na - Nowennę Pompejańską nazywaną też „Nowenną nie do odparcia”. Polecać będziemy sprawy Parafii, dzieci, młodzieży, rodzin.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

Również dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.

2. W poniedziałek - uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

3. W środę - święto Św. Marka, ewangelisty. Modlimy się o błogosławieństwo dla ludzkiej pracy oraz o urodzaje. Po Mszy św. procesja do Krzyża przy kościele.

4. W czwartek - od godz. 16.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu - Godzina Święta. Modlimy się w intencji Kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

5. W piątek - Msza św. szkolna: - w Rudniku o godz. 16.00, w kościele parafialnym o godz.17.00

6. W przyszłą niedzielę, 29 kwietnia na sumie o godz. 11.00 Chrzty i Roczki.

W tym dniu przypada Dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.

7. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., zaś w czwartek od godz. 16.00 - w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

8. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby Parafii.

9. Bóg zapłać za przygotowanie naszych dwóch Świątyń do niedzielnej Eucharystii.

W nadchodzącym tygodniu w piątek do sprzątania prosimy rodziny z dzielnicy :

Babilon

ul. Ks. Olszaka 86, 92, 78