Ogłoszenia duszpasterskie 21.-28.06.2020

Ogłoszenia duszpasterskie


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 12 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Liturgiczne obchody tygodnia:

- W PONIEDZIAŁEK - przypada 22 dzień miesiąca czerwca, więc zapraszamy serdecznie po dłuższej przerwie na godz. 19.00, na kolejną Nowennę Pompejańską. Podczas tej nowenny będziemy się modlili szczególnie za dzieci, które w najbliższą niedzielę w Kończycach i tydzień później w Rudniku przystąpią do I Komunii oraz za młodzież klas VIII, które 1 lipca przystąpią do Sakramentu Bierzmowania.

- WE WTOREK - po wieczornej Mszy, zapraszamy młodzież klas VIII na kolejną próbę przed Sakramentem Bierzmowania.

- W ŚRODĘ - przypada Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Po wieczornej Mszy zapraszamy na kolejną próbę dzieci pierwszokomunijne.

-W SOBOTĘ - zapraszamy na godz. 10.00 dzieci klasy trzeciej wraz z rodzicami na pierwszą spowiedź przed niedzielną I Komunią Świętą.

- W NIEDZIELĘ - o godz. 11.00 Msza Święta komunijna. Bardzo prosimy aby pozostali Parafianie wybrali sobie inną Mszę, aby ta uroczystość była tylko dla dzieci i ich najbliższych. Chodzi też o zachowanie bezpieczeństwa i podstawowych zasad sanitarnych. Wszystkie chrzty i roczki przypadające na tę niedzielę odbędą się o 9.30 w Rudniku.

2. W tym tygodniu prosimy rodziców dzieci komunijnych i kandydatów do bierzmowania, aby zorganizowali się w kwestii wykoszenia trawy przy parkingu i przy kościele, posprzątania kościoła i udekorowania go świeżymi kwiatami.

3. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa czerwcowe. Czerwcówki w tygodniu odprawiamy o 16.30, a w niedzielę o 16.30 w Opatrzności Bożej.