Ogłoszenia duszpasterskie 2. - 9.07.2023

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz. 16.30 – nieszpory i Msza św. o godz. 17.00 – w kaplicy Opatrzności Bożej.

2. Liturgiczne obchody tygodnia

- w poniedziałek – święto Św. Tomasza, apostoła

- w czwartek – wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

- w sobotę – wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera

3. W tym tygodniu przypadają : pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

- I Czwartek – od 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – GODZINA ŚWIĘTA Modlimy się w intencji Kapłanów oraz o nowe powołania do posługi kapłańskiej , misyjnej, katechetycznej i życia konsekrowanego.

- I Piątek – czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa.

4. W przyszłą niedzielę, 9 lipca – przypada odpust ku czci Opatrzności Bożej. Suma odpustowa o godz. 11.00 – w kaplicy Opatrzności Bożej . Słowo Boże wygłosi o. Eric Hounake z Togo. Na sumę zapraszam poczty sztandarowe, dzieci komunijne w strojach, panie w strojach regionalnych, panów do niesienia baldachimu oraz wiernych do licznego udziału w uroczystości odpustowej. Nieszpory oraz Msza św. o godz. 17.00 – również w kaplicy.

5. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., w czwartek od 16.00 – w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu oraz w pierwszy piątek godzinę przed Mszą św.

6. W dniach od 6 – 11 sierpnia – Diecezjalna Piesza Pielgrzymka do Częstochowy na Jasną Górę. Szczegółowe informacje na plakatach w gablotkach.

7. BÓG ZAPŁAĆ – za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. Nr Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 / BANK SPÓLDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH /

8. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy rodziny z Odnóżki ul. Lipowa 11, 9, 9 A, 10, 8