Ogłoszenia duszpasterskie 19 - 26.06.2022

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz. 16.30 – nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św. wieczorna o 17.00 – w kaplicy Opatrzności Bożej.

2. Liturgiczne obchody tygodnia

- wtorek – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

- czwartek – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

- piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

- sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

3. W środę – 22 czerwca o godz. 19.00 – Nowenna Pompejańska - nazywana też „ Nowenną nie do odparcia”. Będziemy polecać sprawy Ojczyzny Parafii, rodzin, dzieci, młodzieży. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Wczwartek – od godz. 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlimy się w intencji Kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

5. W piątek, 24 czerwca - kończy się rok szkolny i katechetyczny. O godz. 8.00 - Msza św. dziękczynna – z racji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego. Na Mszę św. zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców.

6. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w czwartek, sobotę i niedzielę o godz. 16.30.

7. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św., zaś w czwartek od 16.00. Dzieci i młodzież zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty, aby mogły w pełni uczestniczyć we Mszy św. dziękczynnej za mijający rok nauki.

8. BÓG ZAPŁAĆ - za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. / składka specjalna / Numer Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH

9. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu w piątek do sprzątania prosimy rodziny z dzielnicy: Holica ul. Górna 21, 15, 7 ; ul. Dolna 32, 30