Ogłoszenia duszpasterskie 18. - 25.06.2023

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz. 16.30 – nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a po nim Msza św. o godz. 17.00 – w kaplicy Opatrzności Bożej.

2. Liturgiczne obchody tygodnia : - w środę – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika - w sobotę – uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela

3. W poniedziałek o 17.00 – Msza św. za + Bronisławę Jojko – od Danuty i Marka Zoń

4. W środę o godz. 17.00 - Msza św. na zakończenie roku katechetycznego dla wszystkich ministrantów, lektorów, oazy, scholi i Dzieci Maryi. Po Mszy św. ognisko dla tych grup wraz z rodzicami. Serdecznie zapraszamy !

5. W czwartek – od 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – GODZINA ŚWIĘTA Modlimy się w intencji Kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. O 16.30 – Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to 22 dzień miesiąca. O godz. 19.00 – Nowenna Pompejańska – nazywana też „ Nowenną nie do odparcia ”. Będziemy polecać sprawy Ojczyzny, Parafii, dzieci, młodzieży. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W piątek – 23 czerwca kończy się rok szkolny i katechetyczny. Msza św. dziękczynna - z racji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się w Rudniku o godz. 8.00, natomiast dla Szkoły Podstawowej w Kończycach Wielkich w czwartek o godz.8.00. Na Mszę św. zapraszamy dzieci, młodzież rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców.

7. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa - w czwartek, sobotę i niedzielę o godz. 16.30, w Rudniku w środę i piątek po Mszy św., w niedzielę o 16.30 – w kaplicy Opatrzności Bożej.

8. W dniach 26 i 27 czerwca wyjeżdżamy na pielgrzymkę autokarową do Kalisza, Lichenia i Częstochowy. W poniedziałek - / 19 czerwca / - po Mszy św. wieczornej w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie organizacyjne z przedstawicielem Biura Podróży Via Trawel z Andrychowa. Są jeszcze miejsca wolne. Osoby udające się na pielgrzymkę oraz chętnych, którzy są jeszcze niezdecydowani zapraszamy na to spotkanie.

9. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., w czwartek od godz. 16.00

10. BÓG ZAPŁAĆ – za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. / składka specjalna /. Nr Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 / BANK SPÓLDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH

11. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy rodziny z Odnóżkiul. Cieszyńska 34, 32, 30, 28 ; ul. Lipowa 4