Ogłoszenia duszpasterskie 17 - 24.04.2022

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHSTANIA PAŃSKIEGO

1. Dziś o godz. 16.30 – zapraszamy na Uroczyste Nieszpory Wielkanocne. Msza święta wieczorna o godz. 17.00.

2. Jutro, Poniedziałek w oktawie Wielkanocy – II dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o 7.30, 9.30 i 11.00 Składka tego dnia przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3.  W środę po Mszy wieczornej dzieci z klasy trzeciej będą miały w kościele próbę przed I Komunią, a rodzice spotkanie organizacyjne.

4. W czwartek – od godz. 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlimy się w intencji Kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

5. W piątek – o godz. 17.00 - Msza św. szkolna. Dzieci młodzież zapraszamy do liczniejszego udziału. O godz. 19.00 – Nowenna Pompejańska – nazywana też „Nowenną nie do odparcia”. Będziemy polecać sprawy Ojczyzny, Parafii, rodzin, dzieci, młodzieży, Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. W tym dniu z racji oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia, któremu oddajemy cześć w przyszłą niedzielę, 24 kwietnia. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Rozpoczynamy wtedy Tydzień Miłosierdzia. Jest to zarazem święto patronalne Caritas.

7. Przypominamy, że codziennie o 16.30 – odmawiamy Różaniec – w intencji Ojczyzny oraz o pokój w świecie.

8. BÓG ZAPŁAĆ - za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. W przyszłą niedzielę składka specjalna. Numer Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH

9. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu w sobotę do sprzątania prosimy rodziny z Odnóżki: ul. Lipowa 11, 9, 9 A, 10, 8