Ogłoszenia duszpasterskie 17. - 24.02.2019

Ogłoszenia duszpasterskie


VI NIEDZIELA ZWYKŁA

Boże Ty chcesz przebywać w sercach prawych i szczerych - modli się Kościół w Kolekcie 6 niedzieli zwykłej, wyznaje równocześnie swoje pragnienie goszczenia Boga. Każdy z nas cieszy się , kiedy odczuwa sympatię i życzliwość ze strony przyjmującego gospodarza. Uczestnicząc w Eucharystii jesteśmy gośćmi u Pana Boga, On przyjmuje nas serdecznie i z radością. Przy Nim czujemy się bezpieczni, bo On kocha każdego człowieka. Radość sprawia Bogu bycie u nas w gościnie, co ukazał w przyjściu swojego Syna Jezusa Chrystusa. Mamy ogromną okazję spotkania i wielką szansę, aby Pana Boga ugościć.

1. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne. Msza św. wieczorna o godz. 17.00

2. We wtorek po Mszy św. nabożeństwo do Św. Michała Archanioła, patrona naszej Parafii.

3. W środę po Mszach św. - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek - od godz. 16.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu - Godzina Święta. Modlimy się w intencji Kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

5. W piątek - przypada święto Katedry Św. Piotra, apostoła Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. szkolną : w Rudniku o godz.16.00, w kościele parafialnym o 17.00.

Jest to 22 dzień miesiąca. O godz. 19.00 - NOWENNA POMPEJAŃSKA - nazywana też "Nowenną nie do odparcia" . Będziemy polecać wszystkie sprawy naszej Parafii, rodzin, dzieci, młodzieży. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Różańcowej.

6. W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 11.00 - Chrzty i Roczki . Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św.

7. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., zaś w czwartek od godz. 16.00 - w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu .

8. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby Parafii. / składka specjalna /.

9. Bóg zapłać za przygotowanie naszych dwóch Świątyń do niedzielnej Eucharystii.

W nadchodzącym tygodniu do sprzątania prosimy rodziny z dzielnicy : Wygoda

ul. Wygoda 9, 11 ;

ul. Dworcowa 1 ;

ul. Cieszyńska 70 ;

ul. Ks. Kukli 13