Ogłoszenia duszpasterskie 13.-20.08.2023

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz. 16.15 – nabożeństwo Fatimskie i Msza św. wieczorna o godz. 17.00 - w kaplicy Opatrzności Bożej. Msze św. w kaplicy Opatrzności Bożej sprawowane będą do niedzieli – 17 września.

2. Liturgiczne obchody tygodnia

- w poniedziałek – uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, patrona naszego Kościoła partykularnego.

- we wtorek – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

- w czwartek – wspomnienie Św. Jacka, prezbitera

3. W poniedziałek, 14 sierpnia, w naszej diecezji obchodzimy uroczystość Świętego Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, Patrona naszego Kościoła partykularnego. Modlimy się w intencji całej diecezji oraz polecamy Panu Bogu biskupów, prezbiterów, diakonów oraz ich duszpasterską posługę.

4. We wtorek, 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.30 i 11.00 – w kościele parafialnym oraz w Rudniku o 9.30. W tym dniu przynosimy do kościoła kwiaty i zioła.

5. W środę, 16 sierpnia po Mszy św. Nabożeństwo Papieskie.

6. W czwartek - od godz.16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlimy się w intencji Kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

7. W piątek oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca.

8. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., zaś w czwartek od godziny 16.00 – w czasie adoracji Najświętszego sakramentu.

9. BÓG ZAPŁAĆ – za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. W przyszłą niedzielę składka specjalna. Nr Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 / BANK SPÓLDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH /

10. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy rodziny z dzielnicy Holica ul. Dolna 21 ; ul. Górna 13, 17, 19 ; ul. Zamkowa 14