Ogłoszenia duszpasterskie 13.-20.06.2021

11 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj, z racji 13 dnia miesiąca czerwca, zapraszamy wszystkich do kaplicy Opatrzności Bożej na godz.18.00 na Nabożeństwo Fatimskie. Niedzielne Msze Święte wieczorne w kaplicy, jak zwykle o godz.17.00 i 19.00, a w tygodniu we wtorki i czwartki o godz.18.00.
  2. W poniedziałek - 14 czerwca - wspominamy bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika za wiarę.
  3. W środę - 16 czerwca - zapraszamy wszystkich chętnych na godz. 21.00 na comiesięczny Apel Jasnogórski, podczas którego będziemy polecać za wstawiennictwem św. Jana Pawła II wszystkie sprawy naszej Ojczyzny, parafii i nasze osobiste.
  4. W czwartek - 17 czerwca - obchodzimy wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, patrona dzieł charytatywnych, który powtarzał, że chrześcijanin powinien być dla swoich bliźnich dobry jak chleb, aby każdy mógł odkroić z dobroci jego serca tyle miłości, ile tylko potrzebuje. Od godziny 16.00 zapraszamy na czwartkową Godzinę Świętą, podczas której polecamy sprawę powołań do służby Bożej samemu Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi.
  5. W zeszły czwartek, pod duchową opieką Księdza Proboszcza wyruszyła autokarowa pielgrzymka do Medjugorie i sanktuariów Chorwacji. Nasi pielgrzymi będą się modlili za wstawiennictwem Maryi Królowej Pokoju również za nas, a więc i my pamiętajmy o nich w naszych osobistych modlitwach.
  6. W piątek - 18 czerwca - zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą szkolną: - do Rudnika na godz.16.00; - do kościoła parafialnego na godz.17.00
  7. Przypominamy, że w kościele parafialnym, nabożeństwa czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 16.30, a w Rudniku w środy i piątki po Mszy Świętej. Zapraszamy serdecznie dorosłych, młodzież i dzieci.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary, które składacie przez cały czas na tacę, jak i drogą elektroniczną na konto naszej parafii: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 BANK SPÓŁDZIELCZY CIESZYN / ODDZIAŁ HAŻLACH
  9. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W najbliższy piątek do sprzątania prosimy mieszkańców dzielnicy WYGODA: ul. Podlesie 3, 7, 18, 4, 1A.