Ogłoszenia duszpasterskie 12. - 19.05.2024

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Dziś uroczystość I Komunii św. w naszej Parafii. O godz. 11.00 Msza św. w intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. oraz ich rodziców . Nabożeństwo majowe z udziałem dzieci komunijnych o godz. 16.00 – w kościele parafialnym. Msza św. wieczorna o godz. 17.00 – w kaplicy Opatrzności Bożej.

Od poniedziałku dzieci komunijne rozpoczną „ Biały Tydzień ”, podczas którego w bieli będą uczestniczyły w Mszach św. i majówkach. Jest to 13 dzień miesiąca. O godz. 16.15 - zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.00 – Msza św. za + Wiktorię Kędziera – od rodziny Terleckich - / odprawia Ks. Grzegorz poza Parafią /.

2. Liturgiczne obchody tygodnia - we wtorek – święto Św. Macieja, apostoła - w czwartek – Święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski

3. W czwartek od godz. 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlimy się w intencji Kapłanów, a także prosimy o dar nowych powołań do służby Bożej w Kościele. O godz. 16.30 – Nabożeństwo Papieskie i majowe

4. W piątek, przypada dzień modlitwy do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca.

5. W przyszłą niedzielę, 19 maja, będziemy obchodzić uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

6. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., zaś w czwartek od godziny 16.00 – w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

7. BÓG ZAPŁAĆ – za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. W przyszłą niedzielę składka specjalna. Nr Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 / BANK SPÓLDZIELCZY CIESZYN - ODDZIAŁ HAŻLACH /

8. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania prosimy rodziny z dzielnicy Łubowiec ul. Pilotów 6, 10, 16 ul. Słoneczna 1c, 3, 4