Ogłoszenia duszpasterskie 11. - 18.08.2024

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz. 16.30 nieszpory i Msza św. o godz. 17.00 – w kaplicy Opatrzności Bożej.

2. Liturgiczne obchody tygodnia :

- w środę – uroczystość Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika,

- w czwartek – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

- w sobotę – wspomnienie Św. Jacka, prezbitera

3. W środę, 14 sierpnia w naszej diecezji obchodzimy uroczystość Świętego Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, Patrona naszego Kościoła partykularnego. Modlimy się w intencji całej diecezji oraz polecamy Panu Bogu biskupów, prezbiterów, diakonów oraz ich duszpasterską posługę. Również w środę – od godz. 16.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlimy się w intencji Kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

4. W czwartek, 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.30 i 11.00 – w kościele parafialnym oraz w Rudniku o godz. 9.30 W tym dniu przynosimy do kościoła kwiaty i zioła.

5. W piątek, 16 sierpnia o godz. 20.00 – Apel Jasnogórski - połączony z nabożeństwem Papieskim. W tym dniu oddajemy również cześć Miłosierdziu Bożemu z racji trzeciego piątku miesiąca.

6. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., zaś w czwartek od 16.00 – w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

7. BÓG ZAPŁAĆ – za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. W przyszłą niedzielę składka specjalna. Nr Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 / BANK SPÓLDZIELCZY CIESZYN - ODDZIAŁ HAŻLACH /

8. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania prosimy rodziny z Odnóżki ul. Cieszyńska 8, 6, 12, 20, 18