Ogłoszenia duszpasterskie 10. - 17.03.2024

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś rozpoczynamy w naszej Parafii rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje prowadzi Ks. Janusz ze Zgromadzenia O. Oblatów z Kędzierzyna Koźla. * o godz. 16.15 – Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym * o godz. 17.00 - Msza św. , a po niej nauka stanowa dla mężczyzn.

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nauka stanowa dla kobiet.

3. We wtorek – o godz. 18.00 – spotkanie młodzieży szkół średnich.

4. W środę od godziny 13.00 – odwiedziny chorych. Chorych zgłaszamy w kancelarii parafialnej. / Tel. 33 / 8 569 336 /

5. W czwartek – od godz. 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – GODZINA ŚWIĘTA Modlimy się w intencji Kapłanów oraz prosimy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

6. W piątek – zapraszamy wiernych do udziału w tradycyjnym nabożeństwie Drogi Krzyżowej. *Droga Krzyżowa – w Rudniku o 15.30, zaś w kościele parafialnym o 16.15 Po Drodze Krzyżowej - Msza św. szkolna. Dzieci, młodzież oraz dorosłych zapraszamy na Drogę Krzyżową i Mszę św. Jest to trzeci piątek miesiąca. Modlimy się do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. spotkanie oazy młodzieżowej w salce.

7. W sobotęod godz. 10.00 - 12.00 próba scholi w salce katechetycznej. O godz. 10.00 zbiórka ministrantów i lektorów w Kościele. O godz. 16.15 nabożeństwo Papieskie połączone z Nowenną w intencji Ojczyzny.

8. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św., zaś w czwartek od godziny 16.00 – w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

9. W zakrystii można składać wypominki za dusze Zmarłych. W czasie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalów będziemy się modlić za dusze zalecane. Również w zakrystii można składać ofiarę na kwiaty i wystrój Bożego Grobu.

10. BÓG ZAPŁAĆ – za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz drogą elektroniczną na konto naszej parafii. W przyszłą niedzielę składka specjalna. Nr Konta: 50 8113 1017 2003 0176 5694 0001 / BANK SPÓLDZIELCZY CIESZYN - ODDZIAŁ HAŻLACH /

11. Bóg zapłać za przygotowanie naszych świątyń do niedzielnej Eucharystii. W nadchodzącym tygodniu w piątek do sprzątania prosimy rodziny z dzielnicy Babilon ul. Graniczna 3, 3 A, 7, 9, 19 ul. Skoczowska 5

12. Pozostało jeszcze kilkanaście gazetek „Anioł Kończycki” wyd. świąteczne /marzec - kwiecień / Można je nabyć u Kościelnych.