UWAGA

Z przykrością informujemy, że zgodnie z najnowszymi zarządzeniami władz państwowych i kościelnych jesteśmy zmuszeni zamknąć biuro parafialne do odwołania.
Kancelarię będziemy otwierali w wyjątkowych przypadkach (np. załatwienie formalności pogrzebowych)
Osoby potrzebujące różnych zaświadczeń (np. akt chrztu, zaświadczenie dla rodzica chrzestnego itp) proszone są o wcześniejsze zgłoszenie tego przez telefon. Dokument zostanie przygotowany do odbioru.

Intencje mszalne na rok 2021 zamawiamy
TELEFONICZNIE w godzinach 9.00 - 12.00.
Przypominamy numer parafii (33 856 93 10)

Osoby zamawiające Msze Święte będą proszone o podanie swojego numeru telefonu, abyśmy w razie nagłych przypadków losowych (np. choroba księdza, pilny wyjazd księdza) mogli poinformować o konieczności zmiany terminu. Jeśli ktoś nie wyrazi zgody na podanie swojego numeru, nie może później mieć pretensji, ze nie wiedział o zmianie.

Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na zrozumienie.