Rekolekcje Wielkopostne 2021

Czcigodni Księża !

Czas epidemii, który ciągle przeżywamy dla wielu osób jest trudnym doświadczeniem. Bardzo potrzebne jest słowo wsparcia i duchowego umocnienia dla naszych wiernych. Dlatego prosimy, aby w tym roku w każdej parafii zorganizować rekolekcje wielkopostne dla dorosłych.

Warto zaplanować dodatkowe Msze Święte z naukami rekolekcyjnym oraz dodatkowe godziny sakramentu pokuty, tak aby jak największa liczba wiernych mogła skorzystać z duchowych owoców rekolekcji. Należy jednocześnie zachować wszystkie obowiązujące zasady sanitarne.

W tym roku nie organizujemy rekolekcji wielkopostnych dla dzieci i młodzieży oraz żadnych spotkań dzieci i młodzieży w ramach rekolekcji dla dorosłych.

Zgodnie z powyższą prośbą biskupa bielsko - żywieckiego, również w naszej parafii odbędą się rekolekcje wielkopostne. Wygłosi je dla nas franciszkanin Ojciec Winicjusz. Rekolekcje odbędą się w dniach 14 - 17 marca. Szczegółowe informacje będą zamieszczone w gablotach oraz na stronie internetowej parafii.